Hifu urządzenie o wielu zaletach

Zabiegi kosmetyczne oferowane są w różnych salonach. Tych większych oraz tych mniejszych. Oferta może zaskakiwać, a wciąż jest ona poszerzana. Chociażby dlatego, że wciąż powstają nowe urządzenia, dzięki którym można wyglądać jeszcze piękniej, zatrzymać pierwsze i kolejne oznaki starzenia.

Jednym z zabiegów, który cieszy się niesłabnącą popularnością, jest HIFU. Mówi się o tym lifting twarzy bez skalpela. Aby jednak zabieg przyniósł odpowiednie oczekiwania, potrzebna jest maszyna, która znajdzie się we wprawnych rękach kosmetyczki.

Urządzenie Hifu – Bezpieczna fala akustyczna

Hifu urządzenie (zobacz) wykorzystuje fale akustyczne, które są zdecydowanie bezpieczniejsze, niż chirurgiczne zabiegi. Co więcej, sam zabieg Hifu nie jest aż tak bolesny, dlatego też bez problemu można się na niego wybrać, jeżeli czyjś prób bólu jest bardzo niski. Tego typu urządzenia może i nie należą do tanich, ale inwestycja w nie okaże się opłacalna. Chociażby dlatego, że wydzielane ultradźwięki nie uszkadzają warstwy zewnętrznej skóry. Co to dokładnie daje?

Niepotrzebna będzie rekonwalescencja po zabiegu. Po wyjściu z salonu, będzie można powrócić do wykonywania swoich codziennych obowiązków. Hifu skupia się nie tylko na samej twarzy, ale również na takich fragmentach, jak podbródek, dekolt, a także szyja. Dla wielu osób zaskoczeniem może być to, że tego typu urządzenie pozwala również na odmłodzenie skóry na dłoniach.

High Intensity Focused Ultrasound

Ultradźwięki, jakie dostarczane są do skóry, mogą powodować delikatne zaczerwienienie na twarzy. Nie trzeba się jednak niczego obawiać, bowiem już po chwili będzie ono zanikać. Specjaliści, którzy mają do czynienia z HIfu urządzenie przyznają, że rzadko kiedy ma się do czynienia z obrzękiem utrzymującym się do końca dnia.

Za to efekty zabiegu są spektakularne. Odmłodzenie będzie widoczne gołym okiem. Uwagę należy poświęcić także efektom, jakie utrzymywać się będą przez ok. 18 miesięcy. Chociaż wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, z jakim rodzajem skóry ma się do czynienia. Do wykonywania takiego zabiegu należy przygotować się w odpowiedni sposób. Koniecznością jest wiedza kosmetyczna, a także poznanie maszyny, która będzie nieodzownym elementem podczas każdego zabiegu.